Dzieci

Młodzi adepci "Sonso"

przejdź

Dzieci "SONSO"

28. 04. 2018r., Świerklany - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików oraz turniej Taekwon-do Kids. Bytomski Sportowy Klub Taekwon-do ,,Sonso'' reprezentowali: w kategorii junior młodszy, Martyna Bogusz i Dawid Oczkowski, w kategorii młodzik, Julia Swoboda, Karolina Kasprzyk, Wojciech Bielecki, Kamil Ptak, Kamil Wójcik oraz w kategorii kadet, Dawid Wojtaszek i Szymon Sosnowski.

Jak zwykle zawodnicy naszego Klubu prezentowali bardzo dobry poziom, prócz walki ze swoimi rywalami musieli pogodzić się z oceną sędziów, którzy powinni uświadomić sobie, że powinni oceniać poziom techniczny a nie faworyzować swoich klubowych ziomali. Pomimo trudów i przeszkód zawodnicy bytomskiego Klubu Taekwon-do ,,Sonso'' zdobyli dwa srebrne medale, w kategorii młodzik Karolina Kasprzyk zdobyła srebrny medal w konkurencji układów a w kategorii kadet Dawid Wojtaszek zdobył srebro w technikach specjalnych. Gratulujemy!